تبلیغات

بنـر رایگان - heder.blogfa.com - طراحی گرافیک

استقلال کلوپ - هواداران ورزشگاه را پر کنید
تاریخ : دوشنبه 9 اسفند 1389 | 10:29 ق.ظ | نویسنده : اس اس استقلالی

اطلاعیه باشگاه استقلال، هواداران ورزشگاه را پر کنید

AFC، در سال‌های اخیر استقلال را پرطرفدارترین تیم فوتبال ایران و خاورمیانه دانسته است. کنفدراسیون فوتبال آسیا، تماشاگران استقلال را از سرمایه‌های اصلی فوتبال ایران و یکی از عوامل جذابیت‌های مسابقه‌ای و رقابتی غرب آسیا دانسته است. باشگاه استقلال مغرور و مفتخر به چنین سرمایه اصیلی،‌ از هواداران خود می‌خواهد، در تمام بازی‌های لیگ آسیا،‌ به ویژه در مسابقه‌ای که در روز سه‌شنبه برابر السد قطر برگزار می‌کند،‌ با حضور گرم و صمیمانه خود، یک بار دیگر ورزشگاه آزادی را پر و لبریز کنند.

 تیم فوتبال استقلال که در هفته‌های گذشته، ‌بهترین بازی‌های خود را به نمایش گذاشته، ‌به عشق تماشاگران خود و برای رضایت خاطر‌ آنها،‌ فقط منتظر یک مهم است: پر شدن سکوها،‌ برخاستن صدای تشویق استقلال و بازیکنان پرهنرش از جانب تماشاگران.

 قدرت امروزی استقلال، در بخش بازی و کسب نتیجه دلخواه بر کسی پنهان نیست، اما این قدرت دو برابر و ده برابر هم می‌شود، ‌وقتی که استقلالی‌ها، ورزشگاه آزادی را پر کنند و با آوای گرم خود،‌ مردان آبی‌پوش خویش را به تحرک بیشتر و سرعت زیاد و پیروزی در همه نبردهای تن به تن فرا بخوانند.

 مردان استقلال، ‌توقع هواداران خود را ارج می‌نهد و برای برآوردن انتظار آنها که به استقلال عشق می‌ورزند، سر از پا نمی‌شناسند. در عین حال،‌ مردان استقلال از مردمی که با مهر خود استقلال را به این مرحله رسانده‌اند یک خواسته دارند:

 تنهایمان نگذارید. تشویقمان کنید. با حضور در ورزشگاه و با دم گرم مسیحایی خود پیروزی باشکوه‌تری را باعث شوید.

 منتظر شماییم، تا به انتظارات بجایتان پاسخ دهیم. تا برای خوشحال کردنتان هر چه هنر، تکنیک،‌ قدرت و اراده داریم بکار گیریم. چنان کنید که یک بار دیگر آوازه فوتبال ایران و تماشاگران فوتبال شناسش، در تمام قاره آسیا طنین‌انداز شود.
طبقه بندی: اخبار اس اس،
برچسب ها: استقلال، السد، آسیا، هواداران،