تبلیغات

بنـر رایگان - heder.blogfa.com - طراحی گرافیک

استقلال کلوپ - مظلومی: کسی مقصر نبود
تاریخ : چهارشنبه 11 اسفند 1389 | 01:30 ق.ظ | نویسنده : اس اس استقلالی
 
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، پرویز مظلومی در نشست خبری پس از بازی گفت: بازی مقابل السد سخت بود، نیمه اول را خوب شروع كردیم و با حمایت هواداران توانستیم به گل دست پیدا كنیم. اگر دقت می‌كردیم می‌توانستیم در همان نیمه اول با دو گل از زمین بیرون بیاییم.
 
السد چیزی برای از دست دادن نداشت و در نیمه دوم به مهاجمان خودش اضافه كرد و ما سعی كردیم با تغییر در خط هافبك نبض بازی را به دست بگیریم اما در دقایق آخر روی یك اشتباه گل خوردیم.
همان طور كه در آغاز لیگ هم دچار مشكل شده بودیم، در شروع لیگ قهرمانان آسیا نیز دچار مشكلاتی شدیم. فكر می‌كنم بازیكنان در جریان بازی‌ها شرایط‌شان بهتر خواهد شد. نمی‌توانم كسی را مقصر تساوی بدانم. در واقع قطری‌ها هم خیلی ساده به گل رسیدند.
از سرمربی استقلال درباره عملكرد آرش برهانی پرسیده شد، مظلومی گفت: آرش زحمت خود را كشید و تا آنجا كه در توانش بود تلاش كرد.
امروزه در فوتبال بازی خارج و داخل خانه معنا ندارد و همه تیم‌ها برای نتیجه‌گیری برنامه‌ریزی می‌كنند و السد هم آمده بود كه یك امتیاز را بگیرد. ما هم دنبال سه امتیاز این بازی بودیم و این سه امتیاز در دست ما بود اما در چهار دقیقه آخر گل خوردیم. ای كاش زودتر گل می‌خوردیم چون در آن صورت می‌توانستیم جبران كنیم. در هر صورت چیزی عقب نیستیم و تلاش می‌كنیم در بازی‌های آینده نتیجه بگیریم.طبقه بندی: اختصاصی استقلال کلوپ،