تبلیغات

بنـر رایگان - heder.blogfa.com - طراحی گرافیک

استقلال کلوپ - پیشنهاد ایرانی‌ها را به صورت جدی بررسی می‌كنم
تاریخ : پنجشنبه 20 مرداد 1390 | 12:19 ب.ظ | نویسنده : اس اس استقلالی

به نوشته سایت كورة استقلال تهران رسما برای جذب "ابراهیم سعید" با ستاره سابق الاهلی وارد مذاكره شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته سایت كورة، ابراهیم سعید ستاره سابق الاهلی و الزمالك و الاسماعیلی و كنونی تیم الاتحاد السكندری مصر روز گذشته (سه‌شنبه) نمابر رسمی از سوی باشگاه استقلال ایران برای حضور در این تیم دریافت كرده است.

ابراهیم سعید در گفت‌وگو‌ با سایت كورة گفت: پیشنهاد استقلال ایران را به طور جدی بررسی خواهم كرد. از پیشنهاد آن‌ها خوشحال شدم. استقلال از بزرگ‌ترین باشگاه‌های ایران به شمار می‌آید و طرفداران زیادی دارد. این تیم در لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌كند و این بهترین فرصت برای خودنمایی و عرض اندام است.

وی افزود: دو روز پیش از یونان برگشتم می‌خواستم با تیم كاوالا كه در رده هفتم لیگ یونان قرار دارد، قرارداد امضا كنم. اما با این تیم در بندهای قرارداد اختلاف پیدا كردیم و در نهایت به توافق نرسیدم چرا كه این باشگاه یونانی از من می‌خواست چنانچه در خلال دوران قرارداد با مصدومیت مواجه شوم، خودم هزینه آن را تقبل كنم كه من مخالفت كردم و به مصر برگشتم.

ابراهیم سعید 31 ساله كه در پست هافبك بازی می‌كند، بعد از اعلام ترك باشگاه الاتحاد با پیشنهادهای زیادی را از باشگاه‌های داخلی و خارجی روبه‌رو شده است.

حاجی تصمیم گرفته امسال بترکونه ها!اگه این بیاد واقعا میشیم کهکشانی!البته ما نباید با این لقب به استقلال فشار بیاریم!!!!!!!
طبقه بندی: اخبار اس اس،
برچسب ها: استقلال، ابراهیم سعید، ستاره، الاهلی، کهکشانی،