تبلیغات

بنـر رایگان - heder.blogfa.com - طراحی گرافیک

استقلال کلوپ - پرویزخان:این سختی كار را دوست دارم
تاریخ : شنبه 22 مرداد 1390 | 03:53 ب.ظ | نویسنده : اس اس استقلالی

پرویز مظلومی پس از برتری 2 بر یك برابر مس كرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی دو نیمه متفاوت داشت، در نیمه اول مس خوب كار كرد و برنامه‌اش پرس و حمله از سمت چپ ما بود اما بین دو نیمه با بازیكنان صحبت و تاكتیك حریف را شناسایی و خنثی كردیم و به برتری رسیدیم. یك تیم نمی‌تواند 90 دقیقه پرس كند و از این مسئله نهایت استفاده را بردیم.

وی افزود: می‌دانستیم مس در نیمه دوم هجومی بازی می‌كند و ما روی ضد حمله دو گل زدیم. از بازیكنان هم ممنون هستم كه جانانه بازی كردند. تیم‌های بزرگ مقابل مس كرمان به مشكل می‌خورند. مس متفاوت بازی كرد و نسبت به دو بازی گذشته‌اش بهتر بود، این شكست نیز چیزی از ارزش‌های این تیم كم نمی‌كند.

سرمربی استقلال با اشاره به تعویض‌هایش عنوان كرد: تعویض‌ها با حساب و كتاب انجام شد. شریفات كه به میدان آمد جواب داد و گل زد. منتظری در بین دو نیمه مصدوم شد و عزیززاده برای اولین بار در تركیب استقلال بازی كرد طبیعی است كه او با بقیه مدافعان هماهنگ نباشد و گلی هم كه دریافت كردیم به دلیل همین ناهماهنگی بود. من باید از هواداران استقلال تشكر كنم كه ما را تنها نگذاشتند.

مظلومی در مورد میزبانی مس كرمان و اینكه اجازه ندادند استقلال در زمین اصلی تمرین كند گفت: ما در زمین سلیمی‌كیا تمرین كردیم و میزبانی مس كرمان خوب بود و از آنها تشكر می‌كنیم.

وی در مورد اخطارهای زیاد بازیكنان استقلال گفت: 5 كارت زرد گرفتیم كه 3 كارت آن سخت‌گیرانه بود. بازیكنان ما باید یاد بگیرند بعد از اعلام خطا به داور اعتراض نكنند. بین دو نیمه نیز این مسئله را به آنها یادآوری كردیم.

سرمربی استقلال در مورد تركیب این تیم و غیبت برخی از بازیكنان نامدار گفت: مبنای كار ما انتخاب بهترین بازیكنان در تمرین است. نمی‌خواهیم اسم‌ها در تركیب تیم حضور داشته باشند. هر بازیكنی بهتر تمرین كند بازی می‌كند. با بازگشت میلاد میداودی، فریدون زندی،‌ محسن یوسفی و جاسم كرار دست ما برای اجرای تاكتیك‌های مختلف باز می‌شود. البته كارم سخت‌تر می‌شود ولی من این سختی را دوست دارم.

مظلومی در مورد نتایج ضعیف پرسپولیس در شروع لیگ گفت: نباید پرسپولیس را دست كم بگیرید. هنوز اوایل لیگ است. سپاهان و ذوب آهن هم شروع خوبی نداشتند. هفته گذشته داماش نیز ما را در ورزشگاه آزادی تحت فشار قرار داد. دیگر حضور 80 هزار تماشاگر معنایش پیروزی نیست. مس كرمان هم تیم خوبی است و می‌تواند تا میانه‌های جدول خودش را بالا بكشد. این تیم نفرات و نیمكت خوبی دارد.

مظلومی در مورد تعویض آرش برهانی و اینكه تعویض او به دلیل شعار علیه این بازیكن بود یا نه گفت: ما روی تعویض‌ها برنامه داشتیم. فخرالدینی از آن ناحیه نفوذ می‌كرد و ما شریفات را آوردیم كه بیشتر در كناره‌ها بازی می‌كند. آرش گوش‌اش از این حرف‌ها پر است. شاید او در شهر خودش با حجب و حیای بیشتری بازی می‌كند.

سرمربی استقلال با تشكر از سرپرست باشگاه عنوان كرد: فتح‌الله زاده جانانه برای تیم كار می‌كند و یكی از بهترین مدیران است. سخت است با دست خالی تیم را سامان دادن و من از ایشان تشكر می‌كنم.

سرمربی سابق مس كرمان در مورد علت افت مس سرچشمه گفت: از كرمان و مردمان خوبش خاطرات خوبی دارم و هیچ وقت این شهر را فراموش نمی‌كنم. مس سرچشمه نیز تا آخرین لحظه بلاتكلیف بود و مشخص نبود كه این تیم منتقل می‌شود یا نه. در نهایت وارد مسابقات شد و با شرایطی كه اكنون دارد تصور می‌كنم كار سختی برای بقا در لیگ برتر داشته باشد.