تبلیغات

بنـر رایگان - heder.blogfa.com - طراحی گرافیک

استقلال کلوپ - اس اس صدرجدول
تاریخ : پنجشنبه 3 شهریور 1390 | 11:39 ب.ظ | نویسنده : اس اس استقلالی

استقلال 4-1فولاد خوزستان

سلام استقلالی های گل.تبریک میگم شیرین ترین برد امسالوتااینجا

ایول بچه ها!عجب انتقامی گرفتیم.

امشب یه شب رویایی بود .

درسته که داش فرهاد بهترین بازیکن زمین بود،2 تاگل زد،پاس گل داد و گل شریفات هم از ریباند ضربه مجیدی بود ولی بهترین خبر بازگشت باشکوه میداوودی بود که طوفانی شروع کرد 2بار بدشانسی آورد ولی بالاخره گل زد،گلی که از نظر من خیلی ارزشمندتر از 3تاگل قبلی بود!با برگشتن میلاد دیگه توخط حمله مشکلی نداریم....

دم سید مهدی هم گرم...پنالتی رو قشنگ گرفت

فقط دو تا نفر بودن که خیلی رواعصاب بودن،یکی این داوره یکی هم این یاروگزارشگره....بیچاره به این بازی بکش لاشه فولاد میگفت  برتری!از نظر اون فولاد فوتبال بازی کرد و استقلال برد!آخی!! امان از سوزش زیاد!!!

این اس اس منه.....دوستش دارم خیلی زیاد........قهرمانی بهش میاد

آهای فرهاد مجیدی...... تو خورشیدی ولی غروب نداری

پرویز رفت و برگشت..... دوستت داریم ما

لنگی به سوزش ادامه بده!

اینم داش فرهاد ومیلاد البته عکس مال پارساله

Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com

گزارش گل ها در ادامه مطلب

نظر یادتون نره منتظرم

 استقلال خیلی زود و در سومین دقیقه بازی با ضربه دیدنی و مهار نشدنی مجیدی به گل رسید اما یک دقیقه بعد رضا نوروزی نتیجه بازی را برابر کرد. در دقیقه 25 حرکت گروهی زیبای آبی پوشان در نهایت با ضربه حیدری همراه شد که ضربه این بازیکن راهی به دروازه فولاد نیافت. در دقیقه 32 ضربه خطرناک مومنی به تیرک عمودی برخورد کرد، دو دقیقه بعد ضربه سر خطرناک مجیدی را دروازبان فولاد مهار کرد. در دقیقه 38 شوت زمینی مجیدی با دفع ناقص سلیمی همراه شد و اسماعیل شریفات از فرصت نهایت استفاده را برد و تیم استقلال را برای دومین بار پیش انداخت. دو دقیقه بعد داور حرکت عمران زاده را خطای پنالتی تشخیص داد. پنالتی آرش افشین توسط مهدی رحمتی مهار شد تا فولاد بهترین فرصت گلزنی را از دست بدهد. نیمه دوم را فولاد بهتر آغاز کرد و دوبار توسط سامال سعید و مومنی صاحب موقعیت شد که نتیجه ای به دست نیامد. در دقیقه 53 با اشتباه مدافع فولاد، کاپیتان مجیدی در آستانه گلزنی قرار گرفت اما سلیمی توپ را مهار کرد. در دقیقه 57 ضربه سر رحمانی به تیر افقی دروازه استقلال برخورد کرد. یک دقیقه بعد حنیف عمران زاده موفق به گلزنی شد که کمک داور آنرا آفساید اعلام کرد. مجیدی در هفتادمین دقیقه با یک ضربه ناگهانی بار دیگر دروازه فولاد را با خطری جدی روبرو کرد اما ضربه این مهاجم از کنار دروازه به اوت رقت. یک دقیقه بعد مجیدی بار دیگر موقعیت خطرناکی را خلق کرد اما استقلال به گل نرسید. در دقیقه 83 کاشته زیبای میداودی تازه وارد با کمترین اختلاف ممکن به بیرون رفت. چند ثانیه بعد بغل پای میداودی در شرایط تک به تک به تیر عمودی برخورد کرد و استقلال با بدشانسی محض به گل نرسید اما میداودی بالاخره در دقیقه 85 با از خود گذشتگی و هنرمندی مجیدی موفق شد گل سوم آبی پوشان را به ثمر برساند. 4 دقیقه بعد این بار میداودی با پاسی عالی مجیدی را در موقعیت گل قرار داد تا کاپیتان استقلال چهارمین گل استقلال را به ثمر برساند تا در نهایت شاگردان مظلومی موفق شوند با ارائه یک بازی برتر، با نتیجه قاطع 4 بر یک به برتری برسند و در صدر جدول رده بندی تکیه بزنند. در نیمه دوم با نظر کادر فنی رحمتی و میداودی به میدان آمدند.


طبقه بندی: اخبار اس اس،
برچسب ها: اس اس، استقلال، داش فرهاد، اس اس صدرجدول، میلادمیداوودی، فولاد، سیدمهدی، رحمتی،