تبلیغات

بنـر رایگان - heder.blogfa.com - طراحی گرافیک

استقلال کلوپ - در تیم ملی باید خیلی بهتر از استقلال بازی كنم
تاریخ : یکشنبه 6 شهریور 1390 | 11:29 ب.ظ | نویسنده : اس اس استقلالی

فرهاد مجیدی قبل از آغاز تمرین تیم ملی در اظهار داشت: در این 3 روز كه اردو را پشت سر گذاشته‌ایم همه چیز خوب بوده و از لحاظ امكانات در شرایط مطلوبی به سر می‌بریم.

وی ادامه داد: صبح امروز جلسه آنالیز تیم اندونزی را پشت سر گذاشتیم. آنها تیمی نیستند كه در حد نام ایران باشند ولی ما با تمام وجود مقابل آنها بازی خواهیم كرد و حریف را دست كم نخواهیم گرفت.

مجیدی در خصوص ادامه راه تیم ملی بعد از بازی با اندونزی گفت: شاید به نظر بیاید كه دیدار با اندونزی راحت است ولی در دور دوم قبول دارم كه شرایط سخت می‌شود هرچند با مربی بزرگ و تیم بزرگی كه در اختیار داریم به جام جهانی صعود می‌كنیم.

كاپیتان استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگاری كه پرسیده بود شما گفته‌اید حتی در صورت نیمكت نشینی از تیم ملی خداحافظی نخواهید كرد آیا این موضوع صحت دارد؟ پاسخ داد: با توجه به شرایط قبل كه قطبی مربی تیم ملی بود و با توجه به شرایط خاص آن زمان تصمیم گرفتم در تیم ملی نباشم اما حالا با توجه به تغییر كادر فنی و سرپرستی فضا را خوب دیدم و خوشحالم كه پیراهن تیم ملی را می‌پوشم و مطمئن باشید تا زمانی كه در تیم ملی باشم تمام تلاش خود را انجام می‌دهم.

وی در خصوص اینكه تعامل او و كریمی تا چه اندازه به تیم ملی كمك می‌كند، گفت: علی كریمی از دوستان خوب من است و یكی از بهترین فوتبالیست‌های دهه اخیر ایران بوده و مطمئناً‌ بازگشت كریمی به تیم ملی خیلی كمك می‌كند. ما نیز هر كمكی از دستمان بر بیاید برای تیم ملی انجام می‌دهیم.

در ادامه یكی از خبرنگاران از مجیدی پرسید شما در استقلال ستاره هستید و در این لحظه مجیدی از آن خبرنگار درخواست كرد كه این لفظ را به  كار نبرند. مجیدی گفت: ما در تیم خیلی ستاره داریم و دوست ندارم از این لفظ كه من ستاره هستم استفاده كنید.

یكی دیگر از خبرنگاران از كاپیتان استقلال پرسید: عده‌ای از كارشناسان معتقدند شما در تیم ملی و استقلال به صورت همزمان نمی‌توانید آن درخششی را كه در تیم باشگاهی دارید به نمایش بگذارید، مجیدی در این خصوص گفت: آنها نظر خود را گفته‌اند و من هنوز برای تیم ملی بازی نكرده‌ام. اجازه بدهید بازی كنم شاید كارشناسان و همكاران شما درست گفته باشند.

وی در پایان گفت: اعتقاد دارم حالا كه در تیم ملی هستم باید خیلی بهتر از استقلال بازی كنم و انتظار مربی از من بالاست.


برچسب ها: فرهادمجیدی، داش فرهاد، تیم ملی، اندونزی، استقلال،