تبلیغات

بنـر رایگان - heder.blogfa.com - طراحی گرافیک

استقلال کلوپ - مظهر تعصب
تاریخ : دوشنبه 19 تیر 1391 | 08:27 ب.ظ | نویسنده : اس اس استقلالی

این پست اختصاص داره به پژمان منتظری و سید مهدی رحمتی دو مرد متعصب استقلال که من وظیفه خودم میدونم به عنوان یه هوادار ازشون یه تشکر سفارشی بکنم.

پژمان از همون روزی که اومد باتعصب بازی میکرد بااینکه اوایل بازیش زیاد حرف نداشت ولی رفته رفته پیشرفت کرد تا جایی که الآن یکی از بهترین مدافع های ایرانه البته همزمان با رشد فنیش تعصبش به اس اس هم روز به روز بیشتر شد پارسال پیشنهاد های خوبی داشت که بخاطر اس اس رد کرد ولی امسال شدیدا مارو رو سفید و یجورایی شرمنده خودش کرد،پژمان پیشنهاد دومیلیارد و خورده ای قطری ها رو بخاطر قول و عشقش به استقلال رد کرد و نشون داد روز به روز داره به اطوره شدن نزدیک تر شده،این اواخر هم بخاطر استقلال و روحیه دادن به سید کاپیتانی رو به رحمتی بخشید و بقول قلعه نوعی  بخاطر استقلال هم از پول گذشت و از کاپیتانی.

مرسی داش پژمان منتظری

سید مهدی رحمتی یا همون مهدی حجازی هم که جای خود دارد از نظر فنی که تو ایران و یجورایی تو آسیا همتا نداره ولی امسال نشون داد از نظر تعصب هم رقیب کم داره.سید مهدی هم بخاطر استقلال پیشنهاد میلیاردی مس رو رد کرد وبا850 میلیون تو اس اس موند.

سرور هرچی لنگیه.....سید مهدی حجازیه

و البته نباید حنیف که چندساله جزو متعصب ترین های استقلاله و خسرو ( که یه ذره هواییی شده بودولی موند)  رو فراموش کنیم.این لنگیا خیلی پایه خنده ان!اسگل ها لقب سیم خاردار حنیف رو گذاشتن رو لنگر،نشون دادند علاوه بر دزدی از بیت المال تو دزدی لقب هم تبحر دارن پدر سوخته ها!!! زنده باد استقلال و بازیکنای متعصبش

دوستت دارم بچه غول محبوبم

 

جالب اینجاست که گرونترین بازیکن استقلال(رحمتی)850 میگیره ولی فکر کنم بازیکنای بنجل لنگ بیشتر از این ها پول بگیرن.نه خداییش اینا چی تو لنگر دیدن که 1میلیارد و 300 بهش دادن؟مگه باغ وحش باز کردن؟!!!!

و در آخر یه سوال از لنگیای عزیز:

حاضر بودین یه چشم و یه دست نداشتین عوضش تو تیمتون بازیکنای متعصبی مثل سید مهدی و پژمان وحتی خسرو حیدری و حنیف رو داشتین؟!


برچسب ها: سید مهدی حجازی، رحمتی، منتظری، پژمان،